МАРТИНЮК Тетяна Сергіївна

 

 

 

Тетяна Сергіївна Мартинюк – вчитель географії вищої кваліфікаційної категорії загальноосвітньої школи I-III ступенів  №18 м. Білої Церкви. Народилася в Польщі, живе і працює в Україні, захоплюється міжнародним туризмом. Натепер Тетяна Сергіївна працює над проблемою діяльнісного спрямування уроків географії в системі освіти для сталого розвитку із застосуванням емпауермент-педагогіки. Свою діяль­ність як педагог спрямовує на вирішення таких завдань: впровадження системи освіти для сталого розвитку;  використання емпауермент-педагогіки як способу активізації пізнавальної активності учнів; спрямування навчально-виховного процесу на розвиток особистості школя­ра засобами залученням його до позитивної діяльності; запровадження екологічного, здоров'є- та природозберігаючого змісту навчально-виховного процесу.

Педагог намагається допомогти юній людині вирости дбайливим господарем своєї долі і землі, такої, яка розуміє, що від неї залежить її життя, її сьогодення і майбутнє.

Вагомими є досягнення вихованців Т.С.Мартинюк у II та III етапах  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів, членів МАН України. Велику увагу вчитель приділяє позаурочній та позакласній роботі. Цікавими та оригінальними є  організація екологічних акцій та проведення заходів "Чиста Україна – чиста планета", "Рось – колиска Русі", "День Землі" та інших. Працюючи вчителем географії та заступником директора з навчально-виховної роботи у школі національної меншини (м. Біла Церква), створила авторську програму "Географія Ізраїлю".

Тетяна Сергіївна має публікацію в методичному посібнику "Дніпра жива вода", створеному освітянами України, Росії та Білорусі (2002 рік).

 

Контактні реквізити:

09107 м. Біла Церква,

вул. І. Франка, 61-А;

Тел.:  дом. (0 45 63) 54928; роб. (0 45 63) 51038;

E-mail: mtsmartinyk@ukr.net