ПАСТОВЕНСЬКИЙ Олександр Вікторович

 

 

Олександр Вікторович Пастовенський – начальник головного управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, кандидат педагогічних наук.

1980 року О.В. Пастовенський закінчив фізико-математичний факультет Житомирського педінституту і почав трудовий шлях вчителем математики у Великомошковецькій восьмирічній школі Андрушівського району; потому працював заступником директора з навчально-виховної роботи, директором школи, інспектором шкіл.

Переможець обласного конкурсу "Учитель року – 1999" в номінації "Інформатика".

Від 2002 року Олександр Пастовенський працював на посадах начальника відділу освіти, заступника голови Андрушівської райдержадміністрації, помічника голови облдержадміністрації. Нині (від 2006 року) він очолює головне управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації. Багато уваги приділяє здійсненню державної політики у сфері освіти, науки та інноваційної діяльності, дбає про розвиток системи освіти. У центрі особливої турботи Олександра Вікторовича – впровадження освітнього менеджменту та модернізації матеріально-технічної бази навчальних закладів.

За розробленими Олександром Вікторовичем програмами учні вивчають основи професій оператора електронно-обчислювальних машин. На основі свого досвіду видав методичні посібники, опублікував низку статей.

Захистив кандидатську дисертацію з теми "Оптимізація мережі загальноосвітніх навчальних закладів в умовах регіону (друга половина ХХ – початок ХХІ століття)". Продовжує наукову діяльність, є автором десятка книг і посібників, понад 50 наукових статей.

Коло наукових інтересів – теорія і методика управління освітою, освітній менеджмент.

Член редакційної ради науково-методичного журналу "Комп’ютер у школі та сім’ї".

За значні досягнення в роботі Олександр Пастовенський неодноразово відзначався грамотами головного управління освіти і науки облдержадміністрації, обласної державної адміністрації, обласної ради, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, нагороджений знаками "Відмінник освіти України", "Антон Макаренко", "Василь Сухомлинський".

Заслужений працівник освіти України (2009 рік).

 

Контактні реквізити:

Україна, 10014

м. Житомир,

майдан С.П.Корольова, 12

Тел.: (0412) 47 44 97

Е-mail: ztedu@ukr.net