Return to Х

ХОМИЧ Світлана Миколаївна

Хомич Світлана Миколаївна народилася в 1968 р. Навчалася у середній школі №2 м. Броварів Київської області. Після її закінчення вступила до Переяслав-Хмельницького державного педагогічного інституту ім. Г.С.Сковороди, де здобула вищу освіту за спеціальністю "Початкове навчання".

Педагогічну діяльність розпочала після закінчення Білоцерківського педагогічного училища у 1988 р. учителем початкових класів у Броварському районі Київської області. З 1995 р. працювала в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 м. Броварів, яка була реорганізована 10 жовтня 2000 р. в гімназію ім. С.І.Олійника. З 2000 р. – заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії ім. С.І.Олійника м. Броварів.

Учитель вищої кваліфікаційної категорії, "вчитель-методист", переможець І туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель – 2000" з номінації "Початкове навчання", лауреат І туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року  – 2006" з номінації "Початкове навчання".

Свій творчий професійний досвід набула у співпраці з Харківським незалежним науково-методичним центром "Розвивальне навчання", лабораторією естетичного виховання Інституту проблем виховання АПН України, НМЦ "Інтелект", кафедрою педагогіки, психології і методики початкового навчання Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка, Науково-методичним центром середньої освіти МОН України, Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів, Всеукраїнським фондом "Крок за кроком", про що має відповідні сертифікати.

Permanent link to this article: https://www.narodnaosvita.kiev.ua/?page_id=743