Return to М

МАРИМОНСЬКА Любов Андріївна

Любов Андріївна Маримонська – асистент кафедри методики навчання іноземних мов та прикладної лінгвістики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Л.А.Маримонська закінчила Київський державний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Романо-германська філологія".

Любов Андріївна – працювала заступником директора з НВР загальноосвітнього навчального закладу; вона –  вчитель-методист, відмінник освіти України, нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, має Подяку голови Київської міської державної адміністрації.

Нині працює на кафедрі методики навчання іноземних мов та прикладної лінгвістики Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, викладає практичний курс англійської мови та проводить семінари з методики навчання  іноземних мов у загальноосвітньому навчальному закладі.

Брала участь у роботі договірних наукових тем КНПУ імені М.П.Драгоманова та КНУ імені Тараса Шевченка.

Має публікації: наукові статті та навчально-методичні розробки уроків з англійської мови у загальноосвітньому навчальному закладі.

Сфера наукових інтересів: методика викладання іноземних мов, література, культура, мистецтво, впровадження інформаційних технологій у навчально-виховний процес. Працює над дисертаційним дослідженням з методики навчання іноземних мов у загальноосвітньому навчальному закладі.

Permanent link to this article: https://www.narodnaosvita.kiev.ua/?page_id=1010