Return to Б

БЕНДЕРЕЦЬ Наталія Миколаївна

benderecНаталія Миколаївна Бендерець народилася 7 жовтня 1966 року в місті Умані Черкаської області у родині викладачів. Закінчивши середню школу №3 у рідному місті, вступила до Київського державного педагогічного інституту іноземних мов (нині Національний лінгвістичний університет) на факультет англійської мови.

Після закінчення інституту почала працювати вчителем англійської мови у середній школі №15 міста Білої Церкви.

З 1999 року Н.М.Бендерець працює в Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів – спершу завідуючою навчально-методичного кабінету іноземних мов, нині – на посаді проректора з міжнародних зв’язків та ІКТ.

З вересня 2015 року після перейменування інституту в Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Академія неперервної освіти" працює на посаді першого проректора академії.

У системі післядипломної освіти Наталія Миколаївна практично реалізує результати власного наукового пошуку, передові освітні технології викладання іноземних мов як на традиційних курсах підвищення кваліфікації, так і на авторських курсах Н.М.Бендерець, О.П.Губаш "Використання сучасних комп’ютерних технологій на заняттях з англійської мови", Н.М.Бендерець, Інгрід Івасон «Використання автентичних навчальних матеріалів у процесі вивчення англійської мови».

У 2003-2007 роках Н.М.Бендерець навчалася в аспірантурі Центрального інституту  післядипломної педагогічної освіти. Працює над дисертаційною роботою "Розвиток педагогічної майстерності вчителів у процесі підвищення кваліфікації в умовах дистанційного навчання".

У 2013 році захистила дисертаційне дослідження і отримала ступінь кандидата педагогічних наук.

Наталія Миколаївна має авторські публікації з проблеми:

1. Бендерець Н.М. Проблеми застосування інформаційно-комунікаційних технологій з метою активізації самоосвіти вчителів у період між проходженням курсової перепідготовки //Модернізація освіти: пошуки, проблеми, перспективи: Матеріали міжнародної науково-практичної  конференції (Київ-Переяслав-Хмельницький, 22-25 травня 2006 року). – Київ-Переяслав-Хмельницький, 2006. – 320с.

2. Бендерець Н.М. Формування готовності вчителів до підвищення педагогічної майстерності з використанням інформаційно-комунікаційних технологій//Інформатизація освіти: Європейський вимір: Матеріали міжнародної науково-практичної  конференції (Кам’янець-Подільський, 14-17 травня 2007 року). – Кам’янець-Подільський, 2007. – 232с.

3. Бендерець Н.М. Формування готовності вчителів до підвищення педагогічної майстерності з використанням інформаційно-комунікаційних технологій//Наукові записки: Серія: Педагогіка. – 2007. – № 6. – С.188-192.

У жовтні 2005 року після успішного завершення проекту "Сучасна техніка – на допомогу вчителям англійської мови" як винагороду інститут отримав грант на технічне оснащення ресурсного центру для вчителів іноземних мов Київської області.

В 2008 році Н.М.Бендерець стала національним фіналістом програми Американських Рад з міжнародної освіти "Open World", була нагороджена стажуванням у США.

 

Permanent link to this article: https://www.narodnaosvita.kiev.ua/?page_id=677