Return to М

МАРКІТАН Олена Іванівна

Маркітан Олена Іванівна народилась у м. Білій Церкві Київської області. Закінчила середню загальноосвітню школу №15 м. Білої Церкви. У цьому ж році вступила до Київського інженерно-будівельного інституту, де здобула вищу освіту за спеціальністю "Автоматизовані системи керування" і отримала кваліфікацію "інженер-системотехнік".

Трудову діяльність розпочала в 1990 році інженером-програмістом у Білоцерківському шинному заводі №2.

У 1999 році перейшла працювати до Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів старшим лаборантом, а згодом – методистом (2001 р.) та завідувачем (2012 р.)  навчального кабінету інформатики інституту. З лютого 2005 до грудя 2007 року – координатор та офіційний тренер програми “Intel® Навчання для майбутнього” в Київській області.

З вересня 2015 року після перейменування інституту в Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Академія неперервної освіти" працює на посаді методиста відділу методики викладання інформатики та очислювальної техніки

Досліджує проблему використання інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій в освіті.

Олена Іванівна є технічним редактором електронного наукового фахового видання "Народна освіта", забезпечує технічний супровід Веб-сайту "Мій кращий урок!", організації дистанційного навчання в академії,  а також створення електронного навчально-методичного забезпечення для вчителів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Permanent link to this article: https://www.narodnaosvita.kiev.ua/?page_id=813