Return to Р

РЕДЬКО Сергій Іванович

Редько Сергій Іванович народився у 1961 році в м. Ржищів Київської області в сім’ї робітників.

У 1978 році закінчив Ржищівську середню школу ім. Героя Радянського Союзу Олега Кошового. У цьому ж році вступив на 1 курс фізико-математичного факультету Ніжинського Ордена Трудового Червоного Прапора державного педагогічного інституту ім. М.В. Гоголя.

Після закінчення вузу отримав кваліфікацію вчителя математики і фізики. З 1983 року працював на посаді викладача фізики Ржищівського МПТУ №14. З листопада 1983 по червень 1985 року проходив строкову військову службу у лавах Радянської Армії (Забайкальський військовий округ, м. Чита) на посадах рядового та сержантського складу. Після повернення з лав РА продовжив працювати на посаді викладача фізики Ржищівського МПТУ №14.

З листопада 1986 року працював на посаді викладача математики, а з лютого 1987 року – на посаді завуча, заступника директора по навчальній роботі СПТУ №4 м. Бровари.

У 1992 році переведений на посаду заступника директора по навчальній, навчально-виховній роботі Броварської середньої загальноосвітньої школи №10.

У цьому ж році вступив на вечірнє відділення психологічного факультету Київського Міжрегіонального інституту підвищення кваліфікації вчителів імені Бориса Грінченка. У 1994 році закінчив вуз та отримав кваліфікацію “практичний психолог; практична психологія в галузі освіти”.

У грудні 1993 року призначений на посаду директора Броварської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. На цій посаді пропрацював до грудня 2002 року. Має кваліфікаційну категорію “вчитель вищої категорії” та звання “вчитель-методист”. Неодноразово нагороджений Почесними грамотами управління освіти Броварської міської ради та Почесними грамотами міського голови за значний особистий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління, підготовку школи до нового навчального року.

З грудня 2002 року до теперішнього часу працює на посаді проректора з навчальної роботи, першого проректора, доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Вищого навчального закладу “Економіко-технологічний університет” (м. Бровари). Нагороджений знаком «За розбудову освіти» Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності.

У червні 2007 року захистив дисертацію в Спеціалізованій вченій раді Інституту психології ім. Г.С. Костюка Академії педагогічних наук України та здобув науковий ступінь кандидата психологічних наук за спеціальністю 19.00.05 – соціальна психологія, психологія соціальної роботи.

Має 18 публікацій, з них: 14 наукового та 4 навчально-методичного характеру, в тому числі 13 у фахових виданнях.

Permanent link to this article: https://www.narodnaosvita.kiev.ua/?page_id=817