Return to С

СТЕПАНОВ Степан Олексійович

Степанов Степан Олексійович народився 11 листопада 1961 р. у Читинській області в Росії. У 1969-1979 рр. навчався в Богуславській середній школі №1 Київської області. Після її закінчення вступив до Київського державного педагогічного інституту ім. М.Горького, де отримав вищу освіту за спеціальністю "Вчитель біології і хімії".

Свою педагогічну діяльність розпочав у Вільхівецькій середній школі Київської області. У 1995-2001 рр. працював на посаді спеціаліста та методиста районного методичного кабінету відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації Київської області.

З 2001 р. – вчитель біології Богуславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Вчитель вищої категорії, "вчитель-методист", очолює районне методичне об'єднання вчителів біології та хімії, районний консультпункт для здібних і обдарованих дітей "Сузір'я".

Автор програми спецкурсу "Робота зі здібними та обдарованими дітьми з біології" для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів та закладів освіти нового типу (гімназій, колегіумів, ліцеїв).

З 2004 р. – керівник обласної школи передового педагогічного досвіду з проблеми "Діяльність очно-заочної школи для обдарованих дітей з біології "Сузір'я".

Проблему підготовки учнів до біологічних олімпіад розкриває на курсах підвищення кваліфікації для вчителів біології в Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів.

Permanent link to this article: https://www.narodnaosvita.kiev.ua/?page_id=862